Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem sprzętu analitycznego i kontrolno-pomiarowego marki Beckman Coulter, rozwiązującego zagadnienia rozkładu i wielkości cząstek, całkowitej zawartości węgla organicznego (TOC) w wodzie, ilości i żywotności komórek i bakterii, zawartości cząstek w gazach czy cieczach iniekcyjnych, monitorowania stref czystych.

Wyposażamy laboratoria w profesjonalne rozwiązania marki Beckman Coulter: wirówki i ultrawirówki, w tym ultrawirówki analityczne, mikrobioreaktory do prowadzenia hodowli w warunkach tlenowych i beztlenowych oraz inne urządzenia i systemy.

pdfBeckman Coulter - Oświadczenie o wyłącznej autoryzacji ITS SCIENCE Sp. z o.o. na terenie Polski

Jesteśmy dystrybutorem systemów filtrowentylacyjnych, odkurzaczy i pochłaniaczy przemysłowych marek Delfin i Airbravo, a także certyfikowanych materiałów odniesienia (w tym wzorców TOC) oraz materiałów eksploatacyjnych TOC marki ERA Waters.

Dostarczamy urządzenia do szybkiego badania jakości mikrobiologicznej wody: analizatory ColiMinder marki Vienna Water Monitoring Solutions.

Jesteśmy dostawcą usług serwisowych i kalibracyjnych. Świadczymy usługi doradztwa aplikacyjnego i technicznego, zapewniając komfortową i bezawaryjną pracę na dostarczanych przez nas urządzeniach. Do dyspozycji klientów oddajemy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów – doradców handlowych oraz inżynierów serwisu, posiadających wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, uwzględniającą specyficzne wymagania analizatorów do pomiaru własności cząstek, oznaczania poziomu TOC, pomiaru ilości oraz żywotności komórek oraz liczników cząstek w cieczach i gazach.

Nasi Partnerzy cenią sobie nasze doświadczenie i jakość współpracy z nami, czego dowodem jest dynamiczny rozwój ITS SCIENCE i bliskie współdziałanie z największymi producentami w branżach: farmaceutycznej, spożywczej, paliwowej, oraz energetycznej w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym portfolio szeroko uznanych na świecie rozwiązań do charakteryzacji i liczenia cząstek, pomiaru ilości i żywotności komórek oraz prowadzenia pomiarów węgla organicznego w wodzie, zarówno w laboratorium, jak i w procesie produkcji, i in.


Certification ISO9001W ITS SCIENCE pracujemy zgodnie z normą zarządzania jakością ISO 9001. We wszystkich realizowanych procesach stosujemy sprawdzone na świecie zasady i standardy zarządzania ustalone przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, uwzględniamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz ryzyka, które mogą zagrozić ich zadowoleniu. Zobowiązujemy się dokładać wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty i usługi były zawsze najwyższej jakości.

Screen ISO9001 PL

 

Pobierz certyfikat ISO 9001:2015:

pdfW wersji polskiej
pdfW wersji angielskiej

 

pdfPolityka_jakości_firmy_ITS_SCIENCE.pdf