8 listopad 2023

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na webinarium na temat najnowocześniejszej technologii AUC i jej zastosowań w przemyśle biofarmaceutycznym, które odbędzie się w dniu dzisiejszym, 8 listopada 2023 o godz. 17:00.

Seminarium internetowe prowadzone będzie przez eksperta w zakresie ultrawirowania analitycznego dr Alexandra Bepperlinga, który opowie o nowych metodach charakterystyki molekularnej i określania „ładunku” cząstek wirusowych.

Aby wziąć udział w webinarium, nalezy zarejestrować się pod tym linkiem.

ABSTRAKT:
AAV i LNP są komplementarnymi systemami przenoszenia genów pod względem immunogenności, tropizmu tkankowego i rodzajów kwasów nukleinowych, które mogą być dostarczane.

Technika ultrawirowania analitycznego (AUC) dostarcza wielu testów ortogonalnych do ich charakteryzacji, umożliwiając określenie liczby kopii genu i rozkładu cząstek, a także miana kapsydu i gęstości cząstek.

Podczas tego seminarium internetowego dowiedzą się Państwo:

  • w jaki sposób AUC jest wykorzystywane w przemyśle biofarmaceutycznym do charakteryzowania "ładunku" systemów przenoszenia genów, takich jak cząsteczki wirusów czy nanocząstki lipidowe (LNP);
  • jak wysoki poziom szczegółowości i dokładności zapewnia połączenie najnowszej technologii AUC, najnowocześniejszych narzędzi do analizy danych i komputerów o wysokiej wydajności;
  • o tym, że AUC to nie tylko jedna technika charakteryzacji, ale cały zestaw różnych narzędzi, z których każde jest powiązane i może przyczynić się do wszechstronnej charakterystyki.

Webinarium będzie dostępne także później na żądanie, po zarejestrowaniu się pod tym linkiem.

webinar header banner image f5dfa213f554b9d21640db83156bd31962fbafca 4685