4 listopad 2021

Szanowni Państwo,

Przypominamy o trwającej do końca tego miesiąca promocji na najnowszy licznik cząstek w powietrzu MET ONE 3400+ marki Beckman Coulter. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji poniżej oraz do kontaktu z naszym Specjalistą ds. liczników cząstek.

Promocja MET ONE 3400

Jest to całkowicie nowe rozwiązanie, zaprojektowane przez inżynierów Beckman Coulter po wnikliwej analizie potrzeb oraz uwag klientów, specjalnie dla branży farmaceutycznej. Przy projektowaniu urządzenia szczególną uwagę zwrócono na integralność i bezpieczeństwo danych oraz zapewnienie pełnej zgodności z 21 CFR Part 11, ALCOA. Licznik może być obsługiwany z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki czemu w prosty sposób można tworzyć SOPy, wgrywać i edytować mapy pomieszczeń, nanosić zdefiniowane punkty pomiarowe. Funkcje te minimalizują ryzyko błędu ludzkiego. Po zakończeniu pomiarów wykonanych przez operatora, specjalista może zdalnie zalogować się do licznika, przejrzeć postępy oraz wyniki pomiarów, przesłać dane, stworzyć i wydrukować raport w bezpiecznym, nieedytowalnym formacie (PDF). Wszelkie zmiany zarówno w procedurach SOP, jak i w konfiguracji, są nadzorowane, wersjonowane i widoczne w dzienniku Audit Trail, posiadają unikalny podpis elektroniczny użytkownika, który ich dokonał. Dostępna jest funkcja Microsoft Active Directory. Licznik jest cichy, prosty w użytkowaniu i czyszczeniu. 

Jest to obecnie najbardziej innowacyjne i zaawansowane urządzenie tego typu na rynku, które zbiera kolejne nagrody w swojej kategorii (w tym: Pharma Innovation Awards 2020, The Analytical Scientist Innovation Awards 2020).

ZASADY PROMOCJI:

Nasza promocja, z której skorzystać mogą zarówno nowi klienci, jak i użytkownicy innych modeli liczników cząstek, dostępna jest w dwóch wariantach i obowiązuje w terminie od 22 czerwca do 30 listopada 2021 roku.

1. Klient, który do 30 listopada 2021 r. złoży zamówienie na licznik cząstek w powietrzu MET ONE 3400+, otrzyma RABAT na zakup tego urządzenia w wysokości 10%.

2. Klient, który w ramach zakupu nowego licznika, przekaże nieodpłatnie swój dotychczasowy licznik firmie ITS SCIENCE Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. – otrzyma 25% rabatu od katalogowej ceny licznika MET ONE 3400+.

Jesteśmy otwarci na zorganizowanie prezentacji i/lub testów licznika w Państwa firmie.

KONTAKT DO SPECJALISTY DS. LICZNIKÓW CZĄSTEK:
Tomasz Żurawski
tel. 577 993 883
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji technicznych pod adresem:
https://www.itsscience.pl/produkty/liczniki-czastek/liczniki-czastek-w-powietrzu/met-one-3400-plus.html

Gorąco zachęcamy także do obejrzenia filmów prezentujących MET ONE 3400+ w naszej video-galerii.

WAŻNOŚĆ PROMOCJI: 30.11.2021
RABATY:
• 10%,
• 25%.