Zapraszamy na WEBINARIUM: Zmiany w USP 643 - zawartość całkowitego węgla organicznego w wodach farmaceutycznych

Zapraszamy na WEBINARIUM: Zmiany w USP 643 - zawartość całkowitego węgla organicznego w wodach farmaceutycznych

28 kwiecień 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium, którego tematem będą wprowadzone ostatnio zmiany w rozdziale USP <643> Farmakopei Amerykańskiej, dotyczące zawartości całkowitego węgla organicznego (TOC) w wodach farmaceutycznych. Zmiany te wejdą w życie 1 maja 2021 r. Webinarium jest dostępne do obejrzenia po zarejestrowaniu.Życzenia Wielkanocne od ITS SCIENCE

Życzenia Wielkanocne od ITS SCIENCE

31 marzec 2021

Szanowni Państwo, Składamy Wszystkim serdeczne życzenia radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanocnych. Aby był to dla nas czas nadziei i otuchy, aby wiosenna aura sprzyjała bliskim naszym sercom spotkaniom. Dzieląc się świątecznym jajkiem życzmy sobie tego, co symbolizuje ono od dawna: nadzieję na nowe i nadzieję na lepsze.Nowy MET ONE 3400+ już w Polsce! Dostępny do prezentacji i testów w Państwa strefach czystych!

Nowy MET ONE 3400+ już w Polsce! Dostępny do prezentacji i testów w Państwa strefach czystych!

25 luty 2021

Z przyjemnością informujemy, że nowy licznik cząstek w powietrzu MET ONE 3400+ jest już w Polsce! Jest to urządzenie odpowiadające na potrzeby zgłaszane przez naszych Użytkowników: pełna automatyzacja pomiarów, funkcja ACTIVE DIRECTORY*, możliwość tworzenia kompleksowych elektronicznych SOP-ów, kontrola zmian i pełny dziennik zdarzeń, wygodne sterowanie poprzez przeglądarkę internetową oraz minimalistyczny, elegancki design dostosowany do pracy w strefach czystych. Licznik ten został zaprojektowany specjalnie, aby zapewnić integralność danych zgodnie z rekomendacjami FDA dotyczącymi danych / zapisów elektronicznych 21 CFR część 11 - ALCOA*.Wywiad z Prezesem ITS SCIENCE w miesięczniku "Nasza Jedlnia"

Wywiad z Prezesem ITS SCIENCE w miesięczniku "Nasza Jedlnia"

9 luty 2021

W najnowszym wydaniu miesięcznika "Nasza Jedlnia" ukazał się wywiad z Prezesem naszej firmy Przemysławem Pestką. W publikacji Prezes opowiada o działalności firmy ITS SCIENCE, a także o jej zaangażowaniu w inicjatywy społeczne na rzecz ochrony dziedzictwa kulturalnego i historycznego regionu, w którym firma funkcjonuje. Gorąco zachęcamy do lektury: Wersja online artykułu.