beckmann beckmann beckmann

Analizatory tlenu

Analizatory tlenu marki Orbisphere to uznane na świecie, doskonałe rozwiązania do pomiaru tlenu zarówno w trybie online jak i offline. Sensor A1100 współpracujący ze sterownikami Orbisphere 410/510 znakomicie sprawdza się w online’wych pomiarach tlenu w monitorowaniu przebiegu procesów: od produkcji piwa czy napojów bezalkoholowych, poprzez produkcję półprzewodników i systemy chłodzenia reaktora w elektrowniach jądrowych.
Laboratoryjny analizator Pharmapack umożliwia pomiar tlenu w fazie gazowej nad roztworem w ampułkach oraz w fiolkach i jest szeroko wykorzystywany w branży farmaceutycznej.

Orbisphere Pharmapack

PharmaPack umożliwia analizę próbek o objętości nawet 1 mililitra, w ampułkach oraz w fiolkach.

Elektrochemiczny czujnik dokonuje pomiaru tlenu w fazie gazowej nad roztworem i wysyła tę informację na wyświetlacz analizatora. Sampler próbek jest sterowany przez operatora. Przepływ gazu płuczącego jest kontrolowany przez pozycję platformy z próbkami.

Orbisphere 410/510

Sterowniki Orbisphere 410 i 510 współpracujące z sensorami tlenu Orbisphere A1100 zapewniają precyzyjne monitorowanie przebiegu procesu, uzyskanie dokładnych, powtarzalnych wyników pomiarów oraz umożliwiają rozbudowane zarządzanie danymi.

Urządzenia te są przeznaczone do zastosowań w naukach przyrodniczych, do monitorowania procesu w branży energetycznej, energetyce, branży napojów, przemyśle chemicznym i oczyszczalniach ścieków.

Orbisphere A1100

Analizator tlenu Orbisphere A1100 jest najnowszym osiągnięciem producenta znanych i sprawdzonych czujników elektrochemicznych (EC) serii Orbisphere. Zaprojektowany z myślą o monitorowaniu przebiegu procesów, jak i analizie laboratoryjnej fazy ciekłej lub gazowej, w szerokim zakresie zastosowań: od produkcji piwa czy napojów bezalkoholowych, poprzez produkcję półprzewodników, po systemy chłodzenia reaktora w elektrowniach jądrowych, lub jakiekolwiek procesy, w których pomiar tlenu jest kluczowy.