beckmann beckmann beckmann


ITS Science wraz z firmą 3D-Nano oddaje w ręce Politechniki Wrocławskiej Stanowiska Badawcze do Laboratorium Hydrometalurgii

ITS Science wraz z firmą 3D-Nano oddaje w ręce Politechniki Wrocławskiej Stanowiska Badawcze do Laboratorium Hydrometalurgii

24 kwiecień 2019

Z satysfakcją informujemy, że nasza praca nad przygotowaniem stanowisk badawczych w nowopowstałym centrum badawczym GEO-3EM zakończyła się pomyślną instalacją. 11 kwietnia 2019 wraz z firmą 3D-Nano uroczyście oddaliśmy w ręce Politechniki Wrocławskiej Stanowiska Badawcze do Laboratorium Procesów Hydrometalurgicznych.Spotkajmy się na targach PCI DAYS 2019!

Spotkajmy się na targach PCI DAYS 2019!

18 kwiecień 2019

ITS SCIENCE ma przyjemność zaprosić do odwiedzenia swojego stoiska podczas targów dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI DAYS 2019, które odbędą się w dniach od 15 do 16 maja 2019 w Warszawie, Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych życzy ITS SCIENCE!

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych życzy ITS SCIENCE!

17 kwiecień 2019Dokładność pomiaru w laserowych analizatorach wielkości cząstek - artykuł w „Świecie Przemysłu Farmaceutycznego”

Dokładność pomiaru w laserowych analizatorach wielkości cząstek - artykuł w „Świecie Przemysłu Farmaceutycznego”

3 kwiecień 2019

Dokładność pomiaru w laserowych analizatorach wielkości cząstek to temat artykułu eksperckiego autorstwa dr inż. Jana Procka, który ukazał się właśnie na łamach najnowszego numeru magazynu „Świat Przemysłu Farmaceutycznego”. Polecamy lekturę kwartalnika, wyd. 1/2019.


.